Natočíme vám video

Pokud jste viděli některá naše videa a chtěli byste, abychom natočili video i pro vás, stačí napsat na adresu: czesko@email.cz, případně zavolat na 732 793 539 (Lukáš Jůdl) nebo na 777 669 508 (Petr Rakušan). Poté s vámi probereme všechny náležitosti – koncept, stopáž/délku, místo, datum, cenu.

V jaké kvalitě vám video natočíme? Věříme, že s videem pro internetový formát budete určitě spokojeni. Záleží nám na preciznosti a citu pro záběry. Zároveň vám vyrobíme kvalitní video s minimálními náklady/za konkurenčně nízkou cenu a rychle. Kamera – Canon Legria HF G25


 


Co pro vás natočíme v rámci pořadu CZEsko?

Archiv měst: Do této sekce patří krátká videa (3 až 5 minut) z vašich měst s doprovodným komentářem.
Akce a kultura: V této sekci máte možnost mít video ze svatby, veškerých představení, sportovních akcí, společenských akcí, výstav, vernisáží, koncertů, festivalů, nadačních akcí a všeho, co spadá do akcí a kultury, kam lze zařadit takřka všechno. Délka videa po domluvě.
Rozhovory: Můžeme s vámi natočit PR rozhovor, v rámci aktuálních témat, akcí, událostí nebo čehokoliv, co chcete propagovat.
Tipy na výlety: Sekce pro ty z vás, kteří provozují turisticky zajímavou činnost. Vhodné pro natáčení jsou muzea, zábavní parky, koupaliště, hrady, zámky, lázně, pivovary a zkrátka všechno, co mohou návštěvníci či turisté navštívit.
Speciály: Natočíme pro vás po domluvě i speciál, který se České republiky týká, ale nezapadá do žádné z našich sekcí.

*Ceny jsou individuální a odvíjí se od místa natáčení (počítána vzdálenost od Prahy), délky videa a času na zpracování.

 

Co pro vás natočíme mimo projekt CZEsko?

Všechno, co bylo zmíněno v sekcích výše, ale video nebude obsahovat grafiku CZEsko, ale vaší grafiku. Znovu je možné se nad všemi možnostmi pobavit a vymyslet řešení na míru, tak neváhejte a kontaktuje nás, těšíme se na naší spolupráci.

 

Nezávazná objednávka:

Můžete nám napsat nebo zavolat na výše uvedené kontakty, nebo nám rovnou zaslat nezávaznou objednávku vyplněním formuláře.