O nás

logo CZEskoNevíte, kam vyrazit na výlet, aby se vyplatil poměrem cena výkon? Chcete cestovat zadarmo? Případně za co nejmenší rozpočet? S unikátním cestovatelským projektem CZEsko (výslovnost “česko”) cestujte po České republice úplně zadarmo, z pohodlí domova a to díky videím, které pro vás pravidelně natáčíme. Pokud vás po zhlédnutí krátké recenze nějaké město nebo místo zaujme, stačí se jen sbalit a jet. Aby vám žádný nový díl neunikl, rozhodně sledujte náš Facebook (ZDE), případně odebírejte náš YouTube kanál (ZDE). Těšíme se na viděnou, Petr a Lukáš!


Petr Rakušan

Petr Rakušan

Narodil se 7. března 1981 a dětství strávil na Vysočině. Po maturitě, na Gymnáziu ve Žďáře nad Sázavou, vystudoval herectví na pražské DAMU. Několik let byl členem souboru činohry Národního divadla v Brně. V současnosti ho můžete vidět v divadle STUDIO DVA v Praze. Po celou dobu od absolutoria se věnuje obchodně poradenské činnosti, tři roky pracoval u letecké společnosti a momentálně se profesně pohybuje v železniční dopravě.

Lukáš Jůdl

Lukáš Jůdl

Narodil se 10. května 1993 v Kladně. Vystudoval střední školu se zaměřením na leteckou dopravu, které se tři roky profesně věnoval. V červnu 2017 úspěšně složil státní závěrečnou zkoušku na vysoké škole, kde studoval sociální a mediální komunikaci. Už od roku 2016 pracuje pro televizní stanici Nova Sport, kde komentuje zápasy slavné NHL a je sportovní novinář. Mimo to stíhá i práci v hokejovém klubu Rytíři Kladno, kde je členem redakce a komentátorem domácích utkání.

Od kdy projekt CZEsko funguje? 

První setkání/porada autorů: prosinec 2015
Tvorba základů (loga, koncept, strategie): leden 2016
První natáčení (1. díl Praha): březen 2016
Publikování prvního videa/dílu: 8. května 2016 = oficiální začátek
Založení firmy Rakušan & Jůdl Group s.r.o.: 30. května 2016

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Rakušan & Jůdl Group s.r.o.

Rakušan & Jůdl Group s.r.o.
Sídlo: Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1
IČO: 05123062
E-mail: czesko@email.cz